Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


VYRIAUSYBĖJE PRISTATYTA KONKURENCIJOS TARYBOS VEIKLOS ATASKAITA

2019 05 22
B344C5F1-FE4C-49D3-877D-53659C4486FE.jpeg

Šiandien Vyriausybei pristatydamas 2018 m. Konkurencijos tarybos veiklos rezultatus, institucijos pirmininkas Šarūnas Keserauskas atsakė į ministrų klausimus ir akcentavo, kad didelis dėmesys skiriamas švietimui, siekiant didinti konkurencijos kultūros sklaidą, bei pažeidimų tyrimui, skiriant už juos atgrasančias sankcijas.

Konkurencijos taryba, remdamasi Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos metodika, nuo 2011 m. skaičiuoja vidutinę vartotojams sukuriamą tikėtiną naudą. 2016–2018 m. vidutinė metinė tiesioginė tikėtina nauda vartotojams siekė 15 mln. Eur – apskaičiuota, kad 2018 m. į Konkurencijos tarybos veiklą investuotas euras atnešė 7,6 Eur naudos. Poveikio vertinimas apima tiesioginę ekonominę naudą vartotojams, o paskirtos baudos neįskaičiuojamos.

Konkurencijos taryba yra Seimui atskaitinga nepriklausoma institucija, kurios vadovas pagal Konkurencijos įstatymą kasmet teikia veiklos ataskaitą ir parlamentui, ir ministrų kabinetui.

Konkurencijos tarybos 2018 m. veiklos ataskaitą galite rasti čia.