BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

„ŽALVARIS“ GALĖS ĮSIGYTI MEDŽIO GRANULIŲ GAMINTOJĄ

Konkurencijos taryba leido bendrovei „Žalvaris“ įsigyti 100 proc. įmonės „Granulita“ akcijų ir perimti vienvaldę jos kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2024 m. birželio 10 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Pagrindinė „Žalvario“ veikla – netauriųjų metalų laužo ir jų atliekų supirkimas, perdirbimas bei pavojingų gamybinių, elektronikos ir antrinių žaliavų atliekų surinkimas, tvarkymas bei utilizavimas. Su bendrove susijusi įmonė „Žalvaris wood“ specializuojasi medienos atliekų tvarkymo srityje.

„Granulita“ gamina medžio granules, kurios naudojamos kaip biokuras miestų katilinėse, privačių namų ūkiuose bei šiluminėse elektrinėse. Produkcija gaminama iš pjuvenų, medžio drožlių, medienos skiedrų, malkinės medienos ir didžioji dalis eksportuojama į Europos Sąjungos šalis.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.

Atnaujinta: 2024 07 10