Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


ŽINIASKLAIDOS DĖMESIUI: Konkurencijos taryba kviečia į spaudos konferenciją

2012 05 21

Mieli žurnalistai,

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti gegužės 22 d., antradienį, 10.30 val. Lietuvos Respublikos konkurencijos taryboje (nauju adresu – Jogailos g. 14, Vilnius, 204 kamb.) vyksiančioje spaudos konferencijoje

„Kokią naudą dėl išaiškinto kartelio gauna ortopedijos priemonių vartotojai?“

Spaudos konferencijoje pristatysime aktualijas, susijusias su ortopedijos techninių priemonių gamintojų ir prekiautojų kartelio byla. 2011 m. sausį Konkurencijos taryba priėmė nutarimą, kad ortopedijos techninių priemonių gamintojai sudarė kartelį dėl apdraustiesiems iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų kompensuojamų ortopedijos techninių priemonių kainų, gamybos kiekių. 2012 m. gegužę Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas galutinai atmetė kartelio dalyvių bei Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos apeliacinius skundus ir pripažino Konkurencijos tarybos nutarimą pagrįstu ir teisėtu. Spaudos konferencijoje taip pat apžvelgsime, kokie kainų pokyčiai, naudingi vartotojams ir mokesčių mokėtojams, stebimi nutraukus kartelį.

Spaudos konferencijoje aktualijas pristatys:

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas,

Konkurencijos tarybos narys, Pirmininko pavaduotojas Elonas Šatas,

Draudžiamų susitarimų skyriaus vedėja Jolanta Ivanauskienė.

Kviečiame dalyvauti spaudos konferencijoje. Prašytume apie savo dalyvavimą pranešti iš anksto, kad galėtume paruošti reikiamą kiekį informacijos.

Asmuo kontaktams:

Palmira Kvietkauskienė

Bendrųjų reikalų skyriaus

Vyriausioji specialistė viešiesiems ryšiams

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba

Jogailos g. 14, LT- 01116 Vilnius

Tel. (8 5) 279 1174

Faks. (8 5) 212 6492

El. p. kviet@konkuren.lt

www.konkuren.lt

Atstovė viešiesiems ryšiams