BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ŽINIASKLAIDOS DĖMESIUI: KONKURENCIJOS TARYBA KVIEČIA Į SPAUDOS KONFERENCIJĄ

2011 10 05

Kokia Konkurencijos tarybos teikiama nauda vartotojams? Kaip ją galima apskaičiuoti? Ar mokesčių mokėtojams apsimoka išlaikyti Konkurencijos tarybą?

Rasti atsakymus į šiuos ir kitus aktualius klausimus galėsite spalio 6 d., ketvirtadienį, 11.30 val. Konkurencijos taryboje vyksiančioje spaudos konferencijoje. Joje bus pristatytas pirmą kartą atliktas Konkurencijos tarybos veiklos poveikio vartotojams vertinimas ir viešai paskelbti tokio įvertinimo rezultatai.

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas ir specialistai spaudos konferencijoje pakomentuos atlikto vertinimo pagrindinius tikslus, taikytą metodiką bei jos reikšmę ateityje imantis prioritetinių tyrimų, kurių sukuriama nauda vartotojams būtų didžiausia. Konkurencijos tarybos veiklos poveikio vartotojams vertinimas pirmiausia reikalingas tam, kad susipažinusi su viešai pateikiamais rezultatais visuomenė galėtų vertinti tiesiogiai ir netiesiogiai Konkurencijos tarybos veikla jai atnešamą naudą.

Laukiame Jūsų spaudos konferencijoje.

Spaudos konferencija vyks Konkurencijos taryboje ( A. Vienuolio g. 8) konferencijų salėje (402 kab.).

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 23