BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

  1. Tyrimo metu Konkurencijos tarybos pareigūnai turi teisę iš ūkio subjektų, fizinių asmenų bei viešojo administravimo subjektų gauti dokumentus, duomenis ir kitą informaciją, reikalingą tyrimui atlikti, taip pat reikalauti, kad asmenys Konkurencijos tarybos pareigūnams pateiktų žodinius ir rašytinius paaiškinimus.
  2. Konkurencijos tarybos įgaliotų pareigūnų reikalavimai yra privalomi ūkio subjektams ir jų organų nariams bei administracijos darbuotojams.
  3. Už informacijos, reikalingos tyrimui atlikti, nepateikimą, neteisingos informacijos pateikimą ar pateikimą ne laiku, taip pat už kliudymą atlikti patikrinimą ūkio subjektams gali būti skirta piniginė bauda iki 1 proc. bendrųjų metinių pajamų.
  4. Konkurencijos taryba ir jos administracijos darbuotojai privalo saugoti ūkio subjektų komercines paslaptis, sužinotas Konkurencijos įstatymo laikymosi kontrolės metu.
Atnaujinta: 2023 10 17