BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

  1. Tyrimo metu Konkurencijos tarybos pareigūnai turi teisę iš ūkio subjektų, fizinių asmenų bei viešojo administravimo subjektų gauti dokumentus, duomenis ir kitą informaciją, reikalingą tyrimui atlikti, taip pat reikalauti, kad asmenys Konkurencijos tarybos pareigūnams pateiktų žodinius ir rašytinius paaiškinimus.
  2. Konkurencijos tarybos įgaliotų pareigūnų reikalavimai yra privalomi ūkio subjektams ir jų organų nariams bei administracijos darbuotojams. Už šių reikalavimų nevykdymą taikomos Mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatyme numatytos sankcijos.
  3. Konkurencijos taryba ir jos administracijos darbuotojai privalo saugoti tiekėjus identifikuojančius duomenis, ūkio subjektų komercines paslaptis, sužinotas Mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo laikymosi kontrolės metu.
Atnaujinta: 2023 09 11