Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Valstybės pagalbos skaidrumo svetainė

Pagalbos teikėjas yra atsakingas už informacijos apie suteiktą valstybės pagalbą viešą paskelbimą, jeigu tokia pareiga yra įtvirtinta Europos Sąjungos valstybės pagalbos taisyklėse. Pagalbos teikėjas  taisyklėse nurodytą informaciją apie suteiktą valstybės pagalbą jose nustatytais terminais ir tvarka skelbia Europos Komisijos sukurtoje Valstybės pagalbos skaidrumo svetainėje (angl. Transparency Award Module arba TAM) adresu: https://webgate.ec.europa.eu/competition/transparency/.

Norėdamas gauti prisijungimą prie Valstybės pagalbos skaidrumo svetainės, pagalbos teikėjas turi raštu kreiptis į Konkurencijos tarybą ir nurodyti savo darbuotoją (vardą, pavardę, el. pašto adresą ir telefono numerį), kuris turėtų būti paskirtas instituciniu administratoriumi Valstybės pagalbos skaidrumo svetainėje. Konkurencijos taryba prisijungimą paskirtajam darbuotojui sukuria per 5 darbo dienas nuo reikalavimus atitinkančio prašymo gavimo. Kiekviena institucija gali turėti daugiau negu vieną institucinį administratorių.

Daugiau informacijos apie skaidrumo reikalavimus, kurie yra taikomi valstybės pagalbai, ir Valstybės pagalbos skaidrumo svetainę rasite čia.

Atnaujinta: 2021 09 23