BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Veiklos vertinimas: nauda vartotojams

Pagrindinė Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos funkcija yra Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo priežiūra ir konkurencijos politikos įgyvendinimas Lietuvoje. Vykdydama šią funkciją, Konkurencijos taryba savo veikloje vadovaujasi naudos vartotojams kriterijumi, todėl užtikrindama konkurenciją rinkoje tuo pačiu stengiasi sukurti tiesioginę ekonominę naudą vartotojams.

Siekdama įvertinti savo veiklos poveikį, Konkurencijos taryba nusprendė kasmet vertinti savo veikla atnešamą naudą vartotojams ir skelbti tokios atnešamos naudos vartotojams įvertinimo rezultatus. Šio poveikio vertinimo pagrindinis tikslas yra parodyti tiesioginę tikėtiną ekonominę naudą vartotojams.

Šiuo Konkurencijos tarybos veiklos poveikio vertinimu yra siekiama dviejų pagrindinių tikslų. Pirma, šis dokumentas yra išorinė atskaitomybės dalis, kurio pagrindu visuomenė gali vertinti institucijos veiklą ir tiesiogiai atnešamą tikėtiną naudą. Antra, atsižvelgiant į Konkurencijos tarybos siekį ateityje vykdyti veiklą pagal nustatytus prioritetus ir atlikti tyrimus tose srityse, kuriose konkurencijos ribojimo problemų išsprendimas atneštų daugiausia naudos vartotojams, šiame dokumente aprašyta metodika bus sudėtinė Konkurencijos tarybos sprendimo dėl tyrimo pradėjimo dalis.

Atnaujinta: 2024 03 04