BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ES Dvynių programos projektas Ukrainoje

Konkurencijos taryba nuo 2020 m. gegužės 25 d. iki 2023 m. vasario 24 d. įgyvendino ES Dvynių programos projektą „UA 19 ENI FI 02 19“, skirtą padėti Ukrainos konkurencijos priežiūros institucijai užtikrinti tolesnį vietos konkurencijos įstatymo ir su juo susijusių procedūrų suderinamumą ES teisės reikalavimams. Konkurencijos taryba pirmą kartą buvo pagrindinė už projekto įgyvendinimą atsakinga institucija.

Įgyvendinant projektą Ukrainai perduota geriausia ES konkurencijos teisės praktika ir padėta ją pritaikyti vykdant tyrimus, taip pat įmonių susijungimų priežiūros, konkurencijos kultūros stiprinimo srityse.

Faktai ir skaičiai:

  • Dalyvės: Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba, Vokietijos Ekonomikos ir energetikos ministerija kartu su Federaliniu kartelių biuru (vok. Bundeskartellamt), Rumunijos konkurencijos priežiūros institucija;
  • Projektą administravo Centrinė projektų valdymo agentūra;
  • Naudos gavėja – Ukrainos konkurencijos institucija;
  • Projekto pradžia – 2020-05-25;
  • Projekto pabaiga – 2023-02-24;
  • Projekto biudžetas – 1 200 000 Eur.

Spaudos pranešimas apie laimėtą projektą.

Spaudos pranešimas apie Ukrainos delegacijos vizitą Lietuvoje.

Spaudos pranešimas apie baigtą įgyvendinti projektą.

Galutinė ataskaita (anglų k.) apie projekto rezultatus.

Atnaujinta: 2023 02 24