Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

ES Dvynių programos projektas Ukrainoje

2020 m. gegužės 25 d. Konkurencijos taryba pradėjo įgyvendinti ES Dvynių programos projektą „UA 19 ENI FI 02 19“, skirtą padėti Ukrainos konkurencijos priežiūros institucijai užtikrinti tolesnį vietos konkurencijos įstatymo ir su juo susijusių procedūrų suderinamumą ES teisės reikalavimams. Projekto metu tikimasi perduoti Ukrainai geriausią ES konkurencijos teisės praktiką ir padėti ją pritaikyti vykdant tyrimus, taip pat įmonių susijungimų priežiūros, konkurencijos kultūros stiprinimo srityse.

Įvairiuose tarptautiniuose projektuose įgijusi patirties kaip jaunesnioji partnerė, Konkurencijos taryba pirmą kartą yra pagrindinė už projekto įgyvendinimą atsakinga institucija.

Faktai ir skaičiai:

  • Dalyvės: Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba, Vokietijos Ekonomikos ir energetikos ministerija kartu su Federaliniu kartelių biuru (vok. Bundeskartellamt), Rumunijos konkurencijos priežiūros institucija;
  • Projektą administruoja Centrinė projektų valdymo agentūra;
  • Naudos gavėja – Ukrainos konkurencijos institucija;
  • Numatoma projekto pabaiga – 2023-02-24
  • Projekto biudžetas – 1 200 000 Eur.

Spaudos pranešimas apie laimėtą projektą.

Atnaujinta: 2022 06 03