BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ATLIKTA MAŽMENINĖS PREKYBOS ĮMONIŲ NESĄŽININGŲ VEIKSMŲ DRAUDIMO ĮSTATYMO STEBĖSENA

2013 03 04

Konkurencijos taryba, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymu (toliau – Įstatymas) jai nustatytu įpareigojimu, atliko šio Įstatymo kasmetinę stebėseną ir parengė pažymą. Pažymoje pateikiama Įstatymu siekiamų tikslų ir jį įgyvendinant pasiektų tikslų analizė. Aprašomi Konkurencijos tarybos veiksmai stebėsenos laikotarpiu. Šiuo laikotarpiu, t. y. 2012 m., buvo atlikti pirmi du tyrimai dėl įstatymo pažeidimo: vienu atveju nustatytas pažeidimas, kitu atveju tyrimas nutrauktas. Atlikus tiekėjų apklausą, paaiškėjo, kad kai kurių tiekėjų nuomone dėl vykdomos stebėsenos jų padėtis pagerėjo. Įvertinus atliktos stebėsenos rezultatus, daroma išvada, kad 2012 m. nebuvo nustatyta naujų aplinkybių dėl Įstatymo tobulinimo būtinybės.

Lietuvos Respublikos mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo stebėsenos pažymą galima rasti čia (265.9 KB ).

Pastaba

Mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo tikslas – riboti didelę rinkos galią turinčių mažmeninės prekybos įmonių rinkos galios panaudojimą ir užtikrinti tiekėjų ir didelę rinkos galią turinčių mažmeninės prekybos įmonių interesų pusiausvyrą.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 16