Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2004 12 16

Konkurencijos taryba posėdyje priėmė nutarimus dėl leidimų ūkio subjektams pagal pateiktus pranešimus vykdyti koncentraciją.

Nutarta leisti UAB „Rubikon apskaitos sistemos“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. UAB „Vienituras“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose. Koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip vertikaliąją, nes su UAB „Rubikon apskaitos sistemos“ susijusi UAB „Aviridis“ užsiima statybos ir griovimo atliekų priėmimu, rūšiavimu ir perdirbimu, o UAB „Vienituras“ - tik statybos ir griovimo atliekų surinkimu ir pristatymu į aikšteles. Pranešime UAB „Rubikon apskaitos sistemos“ nurodė, kad vykdydama šią koncentraciją bendrovė siekia įsigyti stabiliai veikiančios ir perspektyvia veikla užsiimančios įmonės akcijų.

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi BĮ UAB „Sanitex“ pateiktą pranešimą apie koncentraciją įsigyjant iki 35 proc. UAB „Hermis Capital“ akcijų, nutarė leisti vykdyti šią koncentraciją, įvertinusi ją kaip konglomeratinę su horizontaliosios ir vertikaliosios koncentracijos požymiais. Tačiau dėl vykdomos koncentracijos rinkos dalis atitinkamose rinkose padidėja nežymiai, todėl dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama, ar itin apribojama konkurencija.

Atstovė viešiesiems ryšiams