BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

EK VYKDO KONSULTACIJAS DĖL IŠVADŲ, SUSIJUSIŲ SU POVEIKĮ APLINKAI TURINČIA VALSTYBĖS PAGALBA

Europos Komisija (EK) vykdo viešąsias konsultacijas dėl Atitikties Orhuso konvencijai komiteto byloje ACCC/C/2015/128 priimtų išvadų.

Šios išvados yra susijusios su aplinkosaugos nevyriausybinių organizacijų (NVO) galimybe ginčyti valstybės pagalbos sprendimų suderinamumą su ES aplinkosaugos teisės aktais. Tai ypač aktualu šiuo metu, kilus energetikos krizei, kai EK komunikato – Laikinosios valstybės pagalbos priemonių, skirtų ekonomikai remti krizės sąlygomis reaguojant į Rusijos agresiją prieš Ukrainą, sistemos – pagrindu priimami EK sprendimai dėl valstybės pagalbos, galinčios turėti poveikį aplinkai.

EK iki šių metų spalio 5 d. laukia valstybės institucijų, aplinkos apsaugos srityje veikiančių NVO, verslo atstovų, prekybos, verslo ir profesinių asociacijų, teisininkų ir advokatų kontorų, mokslinių tyrimų ir akademinių organizacijų ar kitų suinteresuotų subjektų atsakymų į paskelbtas konsultacijas.

Norintys dalyvauti EK paskelbtose konsultacijose savo nuomonę gali pareikšti čia.

Skundą ir Atitikties komiteto išvadas dėl komunikato ACCC/C/2015/128 (Europos Sąjunga) galima rasti ACCC/C/2015/128 Europos Sąjunga | UNECE.

Atnaujinta: 2022 09 27