BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Visos naujienos

Filtruoti pagal:
enefit1.jpg

„ENEFIT“ PAŽEIDĖ ĮSTATYMĄ BE KONKURENCIJOS TARYBOS LEIDIMO ĮGYVENDINUSI SANDORĮ

2024 07 25

Konkurencijos taryba pripažino, kad elektros energiją tiekianti bendrovė „Enefit“ pažeidė Konkurencijos įstatymą, kai nepranešusi institucijai ir negavusi jos leidimo su „EGTO energija“ sudarė sandorį ir perėmė pastarosios įmonės su klientais sudarytas mažmenines elektros energijos pirkimo–pardavimo tiekimo sutartis.

Elektroninės prekybos GAIRĖS.png

KONKURENCIJOS TARYBOS PARENGTOSE GAIRĖSE – REKOMENDACIJOS ELEKTRONINĖS PREKYBOS VERSLUI

2024 07 24

Konkurencijos taryba, siekdama prisidėti prie geresnio verslo supratimo apie konkurencijos teisės reikalavimus skaitmeninėje erdvėje, parengė Elektroninės prekybos gaires, kuriose pateikė aktualiausią informaciją apie konkurenciją ribojančių susitarimų draudimą bei rekomendacijas el. prekybos sektoriaus atstovams.

ruffled-flags-european-union-moldova-3d-rendering.jpg

KONKURENCIJOS TARYBA SU PARTNERIAIS ĮGYVENDINS ES DVYNIŲ PROJEKTĄ MOLDOVOJE

2024 07 23

Lietuvos, Rumunijos ir Lenkijos konkurencijos institucijų konsorciumas Moldovoje įgyvendins ES Dvynių projektą, kurio metu sieks stiprinti šios šalies konkurencijos tarybos institucinius gebėjimus vykdant konkurencijos ir valstybės pagalbos politiką pagal geriausią ES praktiką.

Medija (10).jpg

PIA NARIŲ SUSITIKIME KONKURENCIJOS TARYBA DALIJOSI PATIRTIMI APIE VEIKLOS PRIORITETO PRINCIPO TAIKYMĄ

2024 07 17

Institucijoms, turinčioms ribotus finansinius ir žmogiškuosius išteklius, yra ypač aktualu juos išnaudoti kuo efektyviau, kad savo veikla ir atliekamais tyrimais būtų prisidedama prie vartotojų gerovės. Tai akcentuota Priežiūros institucijų asociacijos narių susitikime, kur Konkurencijos tarybos pirmininkė Jolanta Ivanauskienė ir vyresnysis...

food-hoarding-coronavirus-pandemic.jpg

SEIME PRIIMTOS MAISTO PRODUKTŲ IR GĖRIMŲ TIEKĖJAMS AKTUALIOS ĮSTATYMŲ PATAISOS

2024 07 11

Šiandien Seimas priėmė Nesąžiningos prekybos praktikos žemės ūkio ir maisto produktų tiekimo grandinėje draudimo įstatymo (NPPDĮ), Mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo (MPĮNVDĮ) bei Atsiskaitymo už žemės ūkio produkciją įstatymo pataisas. Svarbiausi pakeitimai susiję su išplėsta maisto produktų sąvoka ir reguliaraus...

sawdust-with-logs-background.jpg

„ŽALVARIS“ GALĖS ĮSIGYTI MEDŽIO GRANULIŲ GAMINTOJĄ

2024 07 10

Konkurencijos taryba leido bendrovei „Žalvaris“ įsigyti 100 proc. įmonės „Granulita“ akcijų ir perimti vienvaldę jos kontrolę.

various-grains-bulk-sacks-farm-produce2.jpg

DUOTAS LEIDIMAS VYKDYTI SANDORĮ PAŠARŲ GAMYBOS SEKTORIUJE

2024 07 09

„Agrokoncernas“ galės įsigyti „Kretingos grūdų“ pašarų gamybos cechą bei kitą nekilnojamąjį ir kilnojamąjį turtą, susijusį su pašarų gamybos veikla. Leidimą šiam sandoriui davė Konkurencijos taryba.

white-tourist-bus-highway-road-poland-travel-conceptt.jpg

KELIŲ TRANSPORTO KODEKSO PATAISOS GALI NEIGIAMAI PAVEIKTI KONKURENCIJĄ RINKOJE

2024 07 04

Konkurencijos taryba įžvelgia rizikų, kad Seime priėmus Kelių transporto kodekso pataisas, keleivių vežimo tarpmiestiniais maršrutais rinka taptų uždaryta naujiems dalyviams, kas ilguoju laikotarpiu neigiamai paveiktų konkurenciją.

heads-black-white-holstein-cows-feeding-grass-stable-holland.jpg

„VIKONDA GRUPĖ“ GAVO LEIDIMĄ VYKDYTI SANDORĮ ŽEMĖS ŪKIO SEKTORIUJE

2024 06 28

„Vikonda grupė“ galės įsigyti 100 proc. įmonės „Agroverslas“ akcijų ir netiesiogiai per pastarąją – 99,7 proc. Panevėžio rajono Liberiškio žemės ūkio bendrovės balsų bei perimti vienvaldę abiejų bendrovių kontrolę. Leidimą šiam sandoriui davė Konkurencijos taryba.

IMG_0766KT.jpg

KONKURENCIJOS TARYBA VYKDYS INTERNETO PLATFORMŲ PASLAUGŲ PRIEŽIŪRĄ

2024 06 27

Šiandien Seimas priėmė Internetinių tarpininkavimo paslaugų ir interneto paieškos sistemų priežiūros įstatymą, pagal kurį Konkurencijos tarybai nuo 2025 m. sausio 1 d. priskiriamos naujos funkcijos.

deprivation-property-by-credit-mortgage.jpg

TEISMAS: KONKURENCIJOS TARYBA PAGRĮSTAI NEPRATĘSĖ BENDROVEI „INREAL“ SKIRTOS BAUDOS SUMOKĖJIMO TERMINO

2024 06 25

Regionų administracinis teismas šiandien atmetė bendrovės „Inreal“ skundą ir neatidėjo jai už draudžiamą susitarimą Konkurencijos tarybos skirtos baudos sumokėjimo termino.

enefit svetainei.jpg

„ENEFIT“ GALIMAI PAŽEIDĖ ĮSTATYMĄ, KAI BE KONKURENCIJOS TARYBOS LEIDIMO PERĖMĖ „EGTO ENERGIJOS“ KLIENTŲ SUTARTIS

2024 06 19

Konkurencijos taryba baigė tyrimą dėl nepraneštos koncentracijos įgyvendinimo ir išsiuntė pranešimą apie galimą Konkurencijos įstatymo pažeidimą elektros energiją tiekiančiai bendrovei „Enefit“.

Rodyti
įrašų puslapyje
12 2322
1 2 3 194 Pirmyn