BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KAIP RIMI VYKDYS ĮSIPAREIGOJIMUS, PRIŽIŪRĖS PATIKĖTINIS

Konkurencijos taryba pritarė patikėtinio – UAB „Porta Finance“ – kandidatūrai. Ši bendrovė padės institucijai prižiūrėti, kaip „Rimi Lietuva“ (RIMI) laikosi Konkurencijos tarybos nutarime ir įsipareigojimuose nustatytų sąlygų, kurias turės įvykdyti, kad galėtų įgyti „Palink“ kontrolę.

Vykdydama patikėtinio pareigas,  „Porta Finance“ taip pat vertins 17-kos perleidžiamų parduotuvių pirkėjų atitikimą reikalavimams, perleidimo proceso eigą, tikrins, ar pirkėjai gauna pakankamą ir teisingą informaciją apie perleidžiamas parduotuves. Patikėtinis teiks Konkurencijos tarybai rašytines ataskaitas ir nuomonę apie tai, ar RIMI įgyvendino visas įsipareigojimuose numatytas sąlygas, leidžiančias įgyvendinti koncentraciją, turės pranešti Konkurencijos tarybai, jeigu manys, kad RIMI pažeidžia šias sąlygas, ir pateikti siūlymus, kaip ištaisyti susidariusią padėtį, ir kt.

 Konkurencijos taryba, atsižvelgdama į patikėtinio nuomonę, vertins, ar RIMI tinkamai įgyvendino visas sąlygas ir ar gali užbaigti koncentracijos procesą.

Asmenys, turintys informacijos, susijusios su RIMI įsipareigojimų įgyvendinimu, gali kreiptis į patikėtinį šiais kontaktais:

Adomas Navickas

El. paštas: adomas.navickas@portafinance.com

Telefonas: +371 22 54 22 06

Primename, kad spalio 18 d. Konkurencijos taryba leido RIMI įsigyti 100 proc. UAB „Palink“ akcijų ir įgyti pastarosios bendrovės kontrolę su sąlyga, kad RIMI perleis 17 parduotuvių Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio apskrityse pirkėjui ar pirkėjams, galintiems veiksmingai konkuruoti mažmeninėje prekyboje.

Atnaujinta: 2017 12 11