BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA BENDRADARBIAUS SU VALSTYBĖS KONTROLE

Šiandien Konkurencijos taryba ir Valstybės kontrolė pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios tikslas – teikti visokeriopą pagalbą ir stiprinti profesinį bendradarbiavimą vykdant abiejų institucijų teisės aktuose numatytas funkcijas.

Šalys bendradarbiaus ir keisis informacija, susijusia su konkurencingumo didinimu, valstybės ūkiu, rinkos kontrole, valstybės pagalbos teikimu, vidaus sandoriais ir draudžiamais susitarimais.

Konkurencijos taryba nuolat keičiasi gerąja praktika ir plėtoja abipusiai naudingą bendradarbiavimą su institucijomis ir mokslo įstaigomis: 2016 m. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kauno technologijos universitetu ir su Lietuvos banku, 2015 m. – su Viešųjų pirkimų tarnyba, Vilniaus Universitetu, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisija bei Nacionaline mokėjimo agentūra.

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo stiprinimas – tai galimybė institucijų ekspertams pritaikyti savo patirtį kitoje aplinkoje, ugdyti kompetenciją ir stiprinti profesinius įgūdžius.

Atnaujinta: 2017 01 26