BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA ĮGYVENDINS TARPTAUTINĮ PROJEKTĄ UKRAINOJE

Konkurencijos taryba laimėjo atranką įgyvendinti Europos Sąjungos Dvynių programos projektą Ukrainoje. Tai bus pirmas kartas, kai Konkurencijos taryba projekte dalyvaus ne kaip jaunesnioji partnerė, o kaip pagrindinė už projekto įgyvendinimą atsakinga institucija.

Dvejų metų trukmės projekte, kurį administruos Centrinė projektų valdymo agentūra, Lietuva kartu su partneriais iš Vokietijos ir Rumunijos padės Ukrainos konkurencijos priežiūros institucijai užtikrinti tolesnį vietos konkurencijos įstatymo ir su juo susijusių procedūrų suderinamumą su ES teisės reikalavimais. Projekto metu tikimasi perduoti Ukrainai geriausią ES konkurencijos teisės praktiką ir padėti ją pritaikyti vykdant tyrimus, taip pat – įmonių susijungimų priežiūros, konkurencijos kultūros stiprinimo srityse.

Kiek anksčiau Konkurencijos taryba užbaigė 2016–2019 m. vykdytą Dvynių programos projektą Ukrainoje, tad yra gerai susipažinusi su šalies teisiniu ir politiniu kontekstu, o užmegzti tvirti ryšiai su Ukrainos konkurencijos institucija leis tęsti pradėtus darbus.  

Nuo 2011 m. tai septintasis ES finansuojamas vystomojo bendradarbiavimo projektas, kurį įgyvendina Konkurencijos taryba.

Atnaujinta: 2020 02 26