BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA KEISIS PATIRTIMI SU LIETUVOS BANKU

Konkurencijos taryba ir Lietuvos bankas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri numato galimybę keistis gerąja veiklos patirtimi organizuojant ekspertų stažuotes abiejose institucijose.

Sutarties tikslas – sudaryti abiejų institucijų ekspertams sąlygas pritaikyti savo patirtį kitoje aplinkoje, ugdyti kompetenciją ir stiprinti profesinius įgūdžius. Iki pusmečio truksiančiose stažuotėse institucijų ekspertai galės pagilinti tiek teorines žinias, tiek realiai prisidėti prie institucijose vykdomos veiklos ar projektų.

Džiaugiamės, kad mūsų ekspertai turės galimybę pagilinti savo žinias Lietuvos banke – tai sustiprins mūsų darbuotojų profesines žinias finansų ir bankų sektoriuose. Tikime, kad ir Konkurencijos taryboje besistažuosiantys ekspertai prisidės prie vykstančių tyrimų, o jų žinios ir idėjos padės vertinti konkurencijos teisės pažeidimus iš kitos perspektyvos

– Šarūnas Keserauskas, Konkurencijos tarybos pirmininkas

Konkurencijos taryba birželio 23 dieną pasirašė sutartį ir su Kauno technologijos universitetu, kuri, tikimasi, padės didinti mokslo integraciją, mažinti atskirtį tarp studijų ir praktikos bei prisidės prie veiksmingos konkurencijos kultūros sklaidos šalyje.

 

 

Atnaujinta: 2016 07 05