BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA KVIEČIA PATEIKTI NUOMONĘ DĖL „NUBRAUKTŲ“ KAINŲ

2015 05 20

Konkurencijos taryba įvertinusi savo ir kitų valstybių ilgametę praktiką, paruošė ir viešai konsultacijai teikia „Rekomendacijų dėl kainų palyginimo reklamose“ projektą (toliau – Rekomendacijų projektas).

Šio Rekomendacijų projekto tikslas – apsaugoti vartotojus nuo reklamos, kuri galėtų pažeisti Lietuvos Respublikos reklamos įstatymo nuostatas. Galiojantys teisės aktai nedetalizuoja specialių reikalavimų ar rekomendacijų, kaip reikėtų palyginti prekių kainas nepažeidžiant įstatymų ir nesukeliant vartotojams nepagrįstų lūkesčių, o reklaminės veiklos subjektams kyla daug su tuo susijusių klausimų. Tikimės, kad bendromis Konkurencijos tarybos, vartotojų ir verslo bendruomenės pastangomis parengtos Rekomendacijos, visiems suteiks daugiau aiškumo. Kviečiame viešąsias organizacijas, įstaigas, verslo bendruomenę ar jų asociacijas, asmenis, kurių veikla susijusi su reklamos gaminimu, naudojimu, skleidimu, taip pat ir kitus suinteresuotus asmenis el. paštu erika.lukse@kt.gov.lt pateikti pastabas ir pasiūlymus dėl paskelbto Rekomendacijų projekto.

Konsultacijos pradžia: 2015 m. gegužės 20 d.

Konsultacijos pabaiga: 2015 m. birželio 3 d.

Su vieša konsultacija susiję dokumentai:

Rekomendacijų dėl kainų palyginimo reklamose projektas (440 KB )

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 23