Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA KVIEČIA PATEIKTI NUOMONES DĖL SIŪLOMŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ KONCENTRACIJOJE VIENNA INSURANCE GROUP AG ĮSIGYJANT IKI 100 PROC. BTA AKCIJŲ

suamažinta.jpg

Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba kviečia suinteresuotus asmenis pateikti argumentuotas nuomones apie VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe (toliauVIENNA INSURANCE GROUP AG) pasiūlytus įsipareigojimus nagrinėjamoje koncentracijoje VIENNA INSURANCE GROUP AG įsigyjant iki 100 proc. BTA Baltic Insurance Company AAS (toliau – BTA) akcijų.

Konkurencijos tarybos preliminariu vertinimu dėl vykdomos koncentracijos Lietuvos tarptautinių vežėjų, besidraudžiančių transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu (toliau – TPVCAPD), draudimo rinkoje gali būti sukurta dominuojanti padėtis ir tuo itin apribota konkurencija atitinkamoje rinkoje. VIENNA INSURANCE GROUP AG, atsižvelgdama į preliminarias koncentracijos vertinimo išvadas š.m. liepos 29 d. Konkurencijos tarybai pateikė rašytinius įsipareigojimus, kuriuose pasiūlė perleisti verslo dalį, susijusią su Lietuvos tarptautinių vežėjų, besidraudžiančių TPVCAPD, draudimu. Su pateiktų įsipareigojimų santraukos nekonfidencialiu tekstu galite susipažinti čia.

Konkurencijos taryba kviečia suinteresuotus asmenis ne vėliau kaip š. m. rugpjūčio 8 d. pateikti rašytines argumentuotas nuomones dėl VIENNA INSURANCE GROUP AG įsipareigojimų el. paštu Agne.Cibulskyte@kt.gov.lt.

Konkurencijos taryba pažymi, kad, jei VIENNA INSURANCE GROUP AG pasiūlyti įsipareigojimai bus pripažinti tinkamais ir pakankamais, kad dėl koncentracijos nebūtų sukurta dominuojanti padėtis ir tuo itin apribota konkurencija atitinkamoje rinkoje, Konkurencijos taryba leis vykdyti koncentraciją pagal nustatytas koncentracijos vykdymo sąlygas ir įpareigojimus.