Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA KVIEČIA TEIKTI NUOMONES DĖL REIKALAVIMŲ DE MINIMIS SUSITARIMAMS PROJEKTO

2123_a3d64449204a007a4e831b64758a1140 (1).jpg

Konkurencijos taryba parengė ir viešoms konsultacijoms teikia Reikalavimų ir sąlygų susitarimams, kurie dėl savo mažareikšmės įtakos (de minimis) negali itin riboti konkurencijos, projektą.

Reikalavimai de minimis susitarimams nustato reikalavimus ir sąlygas, kurioms esant ūkio subjektų susitarimai dėl savo mažareikšmės įtakos laikomi negalinčiais itin riboti konkurencijos. Tokių de minimis susitarimų atžvilgiu Konkurencijos taryba netaikys Konkurencijos įstatymo 5 straipsnio.

Konkurencijos taryba Reikalavimų de minimis susitarimams projektą parengė atsižvelgusi į naujausią Europos Sąjungos Teisingumo Teismo praktiką ir atnaujinto Europos Komisijos de minimis pranešimo nuostatas.

Konkurencijos taryba kviečia visus suinteresuotus asmenis iki 2016 m. balandžio 8 d. pateikti pastabas ir pasiūlymus dėl projekto per Teisės aktų projektų informacinę sistemą arba el. paštu Evelina.Uogintaite@kt.gov.lt.

Projektą galite rasti čia