BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA LAIMĖJO DVYNIŲ PROGRAMOS PROJEKTĄ SAKARTVELE

Konkurencijos taryba kartu su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba bei Austrijos konkurencijos institucija laimėjo atranką įgyvendinti Europos Sąjungos Dvynių programos projektą Sakartvele.

Šiame projekte Lietuva ir Austrija padės Sakartvelo konkurencijos priežiūros institucijai užtikrinti teisės aktų suderinamumą su ES teisės reikalavimais, stiprinti konkurencijos ir vartotojų apsaugos kultūrą tarp viešojo ir privataus sektoriaus atstovų. Kadangi pagal naująjį Vartotojų teisių apsaugos įstatymo pakeitimo projektą Sakartvelo konkurencijos tarybai ateityje bus priskirtos vartotojų teisių priežiūros funkcijos, tarptautinė ekspertų komanda padės tobulinti darbuotojų gebėjimus tiek konkurencijos, tiek vartotojų apsaugos srityse, kad institucija taptų kompetentinga ir aktyvia kitų Europos organizacijų partnere.

Europos Sąjungos Dvynių programos projektas, kurį administruos Centrinė projektų valdymo agentūra, prasidės, kai Sakartvelo parlamentas priims tiek minėtas Vartotojų teisių apsaugos įstatymo pataisas, tiek vietos Konkurencijos įstatymo pataisas. Rengiant pastarojo įstatymo pakeitimus prisidėjo Konkurencijos tarybos ekspertai, 2016–2019 m. vykdydami techninės paramos projektą šioje šalyje.

Tai bus jau antras tarptautinis projektas, kurį Konkurencijos taryba įgyvendins ne kaip jaunesnioji partnerė, o kaip pagrindinė už projekto įgyvendinimą atsakinga institucija. Kitą ES Dvynių programos projektą Konkurencijos taryba šiais metais vykdys Ukrainoje.

Atnaujinta: 2020 03 03