BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA NETIRS LOŠIMŲ PRIEŽIŪROS TARNYBOS VEIKSMŲ

Konkurencijos taryba nepradės tyrimo dėl Lošimų priežiūros tarnybos direktoriaus įsakymo atitikties Konkurencijos įstatymo reikalavimams, kadangi toks tyrimas neatitinka institucijos veiklos prioriteto.

Į Konkurencijos tarybą kreipėsi bendrovė „Amber Gaming“ teigdama, kad Lošimų priežiūros tarnyba savo veiksmais pažeidžia sąžiningos konkurencijos laisvę, nes vieniems lošimų organizatoriams yra patvirtinusi lošimo reglamentų pakeitimus, įtvirtinančius bendrovių teisę vienašališkai nutraukti su lošėjais sudarytas lošimo sutartis, nepateikiant tokio nutraukimo argumentų, arba riboti lošėjų maksimalaus statymo sumas, o pareiškėjos atžvilgiu tą padaryti yra atsisakoma.

Konkurencijos taryba įvertino daug aplinkybių, įskaitant ir tai, kad „Amber Gaming“ dėl Lošimų priežiūros tarnybos direktoriaus įsakymo teisėtumo jau kreipėsi į teismą bei kilęs ginčas yra individualaus pobūdžio. Be to, „Amber Gaming“ siekia lošimo reglamento pakeitimais įtvirtinti sau palankesnes nuostatas lošimo paslaugų vartotojų atžvilgiu, todėl nematyti, kaip tyrimo atlikimas galėtų reikšmingai prisidėti prie vartotojų gerovės.

Įvertinusi paminėtas ir kitas aplinkybes, Konkurencijos taryba priėjo išvadą, jog tyrimo atlikimas neatitinka strateginės reikšmės, įtakos veiksmingai konkurencijai ir vartotojų gerovei bei racionalaus išteklių naudojimo principų, todėl nusprendė nepradėti tyrimo dėl galimo Konkurencijos įstatymo pažeidimo.

Nutarimas gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui per vieną mėnesį nuo jo įteikimo arba paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos.

 

Atnaujinta: 2023 10 10