BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA NETIRS STATYBOS BENDROVIŲ VEIKSMŲ VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ORGANIZUOTAME KONKURSE

Konkurencijos taryba nepradės tyrimo dėl bendrovių „Kamitra ir ko“ bei „Fegda“ veiksmų Vilniaus miesto savivaldybės vykdytame gatvių ir kiemų dangos remonto bei priežiūros viešajame pirkime, nes toks tyrimas neatitinka institucijos veiklos prioriteto.

Į Konkurencijos tarybą kreipėsi įmonė „YIT Lietuva“ teigdama, jog „Kamitra ir ko“ bei „Fegda“, dalyvaudamos Vilniaus miesto savivaldybės rengtame konkurse, galimai iš anksto suderino savo komercinius pasiūlymus ir siūlomas kainas, sutarė nekonkuruoti tarpusavyje, pasidalinti pirkimo dalis pagal teritoriją ir taip pažeidė Konkurencijos įstatymą.

Išnagrinėjusi surinktą informaciją, Konkurencijos taryba konstatavo, kad net ir pradėjus tyrimą, nėra tikėtina rasti galimo pažeidimo įrodymui reikalingų duomenų, kadangi „YIT Lietuva“ pateikė pretenziją Vilniaus miesto savivaldybei, kuri kreipėsi į skundžiamas įmones, prašydama paaiškinti įtarimus sukėlusius veiksmus.

Įvertinusi minėtas aplinkybes, Konkurencijos taryba nusprendė dėl galimo Konkurencijos įstatymo pažeidimo tyrimo nepradėti, nes jis neatitiktų racionalaus išteklių naudojimo principo, kadangi pareikalautų neproporcingų tikėtiniems tyrimo rezultatams finansinių ir žmogiškųjų išteklių.

Nutarimas gali būti skundžiamas Regionų apygardos administraciniam teismui per vieną mėnesį nuo jo įteikimo arba paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos.

Institucija ragina rinkos dalyvius, pastebėjusius galimus susitarimų požymius, neatskleisti šios informacijos, o kreiptis į Konkurencijos tarybą.

 
Atnaujinta: 2024 03 12