BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA PATVIRTINO DARBO REGLAMENTĄ

2018 02 19

Konkurencijos taryba, atsižvelgdama į Konkurencijos įstatymo (KĮ) pataisas, institucijos administracinę praktiką ir suinteresuotų asmenų siūlymus, patvirtino naują Darbo reglamentą. Dokumentas įsigalios nuo gegužės 1 d.

Darbo reglamentas nustato Konkurencijos tarybos atliekamų tyrimų taisykles ir kitą darbo tvarką, institucijai vykdant įstatymų pavestas funkcijas.

Tarp svarbiausių Darbo reglamento naujovių – numatyti išsamesni pareiškimo dėl KĮ pažeidimo reikalavimai, t. y. pareiškėjų bus prašoma nurodyti ne tik skundžiamus veiksmus, jų galiojimo laikotarpį, tačiau ir poveikį pareiškėjo ar kitų asmenų interesams.

Detaliau reglamentuotos Konkurencijos tarybos administracijos darbuotojų bei ūkio subjektų teisės, pavyzdžiui, advokato profesinės paslapties apsauga, subjektų teisės per išklausymo procedūras susipažinti su tyrimo medžiaga apimtis, įskaitant informaciją, su kuria susipažinti teisė nesuteikiama, taip pat – rašytinių ir žodinių paaiškinimų teikimo bei prašymų dėl komercinių paslapčių apsaugos pateikimo tvarka, numatyti susitikimai su suinteresuotais asmenimis.

Darbo reglamente numatytos ir kitos KĮ reikalavimų įgyvendinimo procedūros, pavyzdžiui, ūkio subjektų pateiktų įsipareigojimų ar prašymų atidėti paskirtos baudos mokėjimą nagrinėjimas.

Naujo darbo reglamento projektas 2017 m. rugpjūtį buvo pateiktas viešai konsultacijai, o galutinė dokumento redakcija priimta atsižvelgus į gautas suinteresuotų asmenų pastabas. Su pateiktų pastabų vertinimu ir Darbo reglamento pakeitimais galite susipažinti čia (375.4 KB ).

Atnaujinta: 2018 02 19