Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA PRISTATĖ SPRENDIMŲ POVEIKIO KONKURENCIJAI VERTINIMO GAIRES VILNIAUS SAVIVALDYBEI IR ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJAI

2013 06 19

Birželio 13 d. Konkurencijos tarybos Viešojo administravimo subjektų veikos skyriaus vedėja Jurgita Ratkevičiūtė pristatė Sprendimų poveikio konkurencijai vertinimo gaires (toliau – Gairės) Žemės ūkio ministerijos darbuotojams. Prieš tai su šiomis Gairės jau buvo supažindinti Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojai.

Gairių tikslas – padėti sprendimų rengėjams išvengti nepagrįstų konkurencijos ribojimų rengiant sprendimų projektus, o taip pat vertinant jau galiojančių sprendimų poveikį konkurencijai.

Konkurencijos taryba ketina pristatyti Gaires kiek įmanoma didesnei viešojo administravimo subjektų auditorijai. Tad, jei tam tikra institucija pageidautų tokio pristatymo, kviečiame susisiekti su Viešojo administravimo subjektų skyriumi tel. (8 5) 262 26 17 arba el. p. jurgita.ratkeviciute@kt.gov.lt.

Konkurencijos taryba parengė Gaires ir rengia jų pristatymą, siekdama, kad viešojo administravimo subjektų parengti ir priimti teisės aktai, neiškraipytų konkurencijos ir užtikrintų vienodas rinkos dalyvių veikimo sąlygas atitinkamose rinkose.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams