Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KONKURENCIJOS TARYBA TEIKIA VIEŠAI KONSULTACIJAI DARBO REGLAMENTO PAKEITIMĄ

O717SI0.jpg

Konkurencijos taryba siūlo keisti Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos darbo reglamentą  ir jame numatyti nuotolinių išklausymo posėdžių organizavimo galimybę.

Reglamentas, kuris numato Konkurencijos tarybos darbo tvarką ir jos atliekamų procedūrų taisykles, keičiamas atsižvelgiant į Vyriausybės atšauktą ekstremaliąją situaciją dėl koronaviruso pandemijos, kai institucijos organizuojami išklausymo posėdžiai vykdavo nuotoliniu būdu.

Vis dėlto poreikis tam tikrais atvejais organizuoti išklausymo posėdžius nuotoliniu būdu išliko, pavyzdžiui, kai įtariamasis ūkio subjektas pageidauja dalyvauti posėdyje, bet yra įsikūręs nuo Vilniaus nutolusiame mieste. Tokiu atveju išklausymo posėdžio organizavimas nuotoliniu būdu leistų įtariamam ūkio subjektui ir tinkamai įgyvendinti savo teisę į gynybą, ir patirti mažiau sąnaudų.

Konkurencijos taryba kviečia visus suinteresuotus asmenis iki 2022 m. birželio 14 d. pateikti pastabas ir pasiūlymus dėl darbo reglamento pakeitimo el. paštu daiva.stepaniene@kt.gov.lt.