BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KONKURENCIJOS TARYBA VIEŠAI KONSULTACIJAI TEIKIA ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLIŲ IR DARBO REGLAMENTO PAKEITIMUS

Konkurencijos taryba, atsižvelgusi į iškilusį poreikį tikslinti tam tikras Asmens duomenų tvarkymo taisyklių (Taisyklės) ir Darbo reglamento nuostatas, parengė šių dokumentų pakeitimo projektus ir kviečia suinteresuotus asmenis teikti pastabas bei pasiūlymus.

Siūlomi pakeitimai apima Taisyklių nuostatas, susijusias su Konkurencijos tarybos darbuotojų asmens duomenų tvarkymu, institucijos interneto svetainės privatumo pranešimu, asmens duomenų apsaugos pareigūno funkcijomis, garso ir (ar) vaizdo įrašų darymu ir tvarkymu, pavyzdžiui, atliekant tyrimo veiksmus ar išklausant proceso dalyvius posėdžių metu, ir kt.

Atsižvelgiant į tai, kad nuo 2019 m. gegužės 1 d., įsigaliojus Reklamos įstatymo pakeitimams, Konkurencijos taryba nebevykdo klaidinančios reklamos ir lyginamosios reklamos priežiūros funkcijų, Darbo reglamente siūloma panaikinti nuostatas, reglamentuojančias Reklamos įstatymo priežiūrą. Teisės akte taip pat siūloma įtvirtinti tam tikrus reikalavimus Konkurencijos tarybos veiklos ataskaitai, sureguliuoti su nuotoliniu institucijos darbu, nutarimų skelbimo atidėjimu susijusias procedūras bei kitus klausimus.

Konsultacijų tikslas – suteikti galimybę viešosioms organizacijoms, įstaigoms, verslo bendruomenei ar jų asociacijoms ir kitiems suinteresuotiems asmenims pateikti pastabas ir pasiūlymus dėl minėtų dokumentų projektų.

Konkurencijos taryba kviečia suinteresuotus asmenis iki 2020 m. birželio 2 d. teikti pastabas ir pasiūlymus el. paštu Evelina.Uogintaite@kt.gov.lt.

Atnaujinta: 2020 05 20