Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KVIEČIAME TEIKTI PASTABAS DĖL DUOMENŲ SUBJEKTŲ TEISIŲ APRIBOJIMŲ ĮGYVENDINIMO TVARKOS PROJEKTO

2348.jpg

Konkurencijos taryba teikia viešai konsultacijai Duomenų subjektų teisių apribojimų įgyvendinimo tvarkos projektą.

Dokumentu siekiama reglamentuoti Konkurencijos įstatymu Konkurencijos tarybai suteiktos kompetencijos apriboti tam tikras ES Bendrajame duomenų apsaugos reglamente įtvirtintas duomenų subjektų teises įgyvendinimą, įskaitant konkrečias sąlygas ir kriterijus, kurie įvertinami taikant duomenų subjektų teisių apribojimus.

Tais atvejais, kai Konkurencijos įstatyme nustatytais pagrindais Konkurencijos taryba ribotų duomenų subjektų teises, tvarkos projekte detalizuojamas pažymos, kurioje būtų fiksuojamas apibojimas, turinys, apribojimų taikymo ir peržiūros procedūra, duomenų apsaugos pareigūno funkcijos bei duomenų subjektų teisių garantijos.

Dokumento projektas parengtas vadovaujantis ES ir nacionaliniais asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiais teisės aktais bei Europos duomenų apsaugos valdybos rekomendacijomis dėl duomenų subjektų teisių apribojimų taikymo.

Konkurencijos taryba kviečia suinteresuotus asmenis iki 2022 m. spalio 18 d. pateikti pastabas ir pasiūlymus el. paštu Evelina.Uogintaite@kt.gov.lt.