BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

KVIEČIAME TEIKTI PASTABAS DĖL KONKURENCIJOS TARYBOS PETICIJŲ KOMISIJOS SUDARYMO IR PETICIJŲ NAGRINĖJIMO TVARKOS PROJEKTO

Konkurencijos taryba teikia viešai konsultacijai nutarimo projektą „Dėl Konkurencijos tarybos Peticijų komisijos sudarymo ir peticijų nagrinėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Nutarimo projektas parengtas atsižvelgiant į Peticijų konstitucinį įstatymą, pagal kurį Lietuvos piliečiai gali peticijas teikti ne tik Seimui, Vyriausybei ar savivaldybėms, bet ir kitoms norminius teisės aktus priimančioms valstybės institucijoms.

Įgyvendindama minėto įstatymo reikalavimus, Konkurencijos taryba parengė Peticijų komisijos sudarymo ir peticijų nagrinėjimo tvarką, kurios projektas teikiamas viešai konsultacijai. Šioje tvarkoje reglamentuojamas peticijų komisijos sudarymas, kompetencija, teisės ir pareigos, darbo organizavimas, pareiškėjų kreipimasis bei peticijų nagrinėjimas.

Konkurencijos taryba kviečia suinteresuotus asmenis iki 2023 m. rugpjūčio 9 d. pateikti pastabas ir pasiūlymus el. paštu taryba@kt.gov.lt.

Atnaujinta: 2023 07 26