Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


KVIEČIAME TEIKTI PASTABAS DĖL PRIORITETO ĮGYVENDINIMO PRINCIPŲ ATLIEKANT MPĮNVDĮ PRIEŽIŪRĄ

1095.jpg

Konkurencijos taryba teikia viešai konsultacijai Paaiškinimų dėl administracinio veiklos prioriteto įgyvendinimo principų atliekant Lietuvos Respublikos mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo priežiūrą projektą.

Dokumento projekte nustatyti pagrindiniai principai (strateginė būsimo tyrimo reikšmė ir racionalus išteklių naudojimas), kuriais vadovaudamasi Konkurencijos taryba įgyvendintų Mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo (MPĮNVDĮ) priežiūros veiklos administracinį prioritetą ir faktines aplinkybes priskirtų prie neatitinkančių šio prioriteto. 

Jei faktinės aplinkybės būtų priskirtinos prie neatitinkančių Konkurencijos tarybos administracinio veiklos prioriteto, jų atžvilgiu Konkurencijos taryba turi teisę atsisakyti pradėti pažeidimo tyrimą dėl MPĮNVDĮ pažeidimų ar atliekamą pažeidimo tyrimą nutraukti.

Konkurencijos taryba kviečia teisininkus, viešąsias organizacijas, įstaigas, verslo bendruomenę ar jų asociacijas ir kitus suinteresuotus asmenis iki 2021 m. spalio 26 d. pateikti pastabas ir pasiūlymus el. paštu Daiva.Stepaniene@kt.gov.lt.