Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

LEIDIMAI KONCENTRACIJAI IR BENDRAI KONTROLEI

2005 01 20

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo pateiktus pranešimus dėl leidimų vykdyti koncentraciją bei įgyti bendrą kontrolę ir svarstytais klausimais priėmė nutarimus.

1. Nutarta leisti A. Pažemeckui , R. Jarulaičiui, R. Jarulaitienei, D. Genienei, I. Baltrušaitienei, Z. Baltrušaičiui, A. Kiguolienei, G. Norkevičienei vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Žemaitijos pieno investicija“ akcijų ir įgyjant bendrą kontrolę pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad minimu atveju koncentracijos laipsnis atitinkamose rinkose nesikeičia, dėl to dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama, ar itin apribojama konkurencija šiose rinkose.

Pranešime apie koncentraciją nurodyta, kad AB „Žemaitijos pieno investicija“ užsiima tik paslaugų teikimu įmonei AB „Žemaitijos pienas“ ir nedalyvauja parduodant pieno produktus. Taip pat pranešime apie koncentraciją pažymima, kad minimi fiziniai asmenys kartu valdo per 40 proc. AB „Žemaitijos pieno investicija“ akcijų bei balsų ir todėl teikia oficialųjį privalomą nekonkurencinį pasiūlymą supirkti likusias šios bendrovės akcijas. Keisti įsigyjamos bendrovės veiklos krypčių ar ją restruktūrizuoti nenumatoma.

2. Konkurencijos taryba nutarė leisti UAB „Baltic Property Trust Secura“ ir UAB „Hanner“ vykdyti koncentraciją įgyjant bendrą UAB „BPTS Europa“ (prekybos centro „Europa“) kontrolę pagal pateiktą pranešimą. Konstatuota, kad nagrinėjamos koncentracijos atveju koncentracijos laipsnis atitinkamose rinkose keičiasi nežymiai, dėl to dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama, ar itin apribojama konkurencija komercinės paskirties patalpų - prekybinio ploto ir biurų - nuomos rinkose Vilniuje.

Iki šios koncentracijos prekybos centro „Europa“ vienvaldę kontrolę įgyvendino UAB „Hanner“, tačiau po turto ir akcijų perleidimo sandorių UAB „Baltic Property Trust Secura“ ir UAB „Hanner“, gavusios Konkurencijos tarybos leidimą, numato vykdyti bendrą UAB „BPTS Europa“ ir, atitinkamai, prekybos centro „Europa“ kontrolę.

Atstovė viešiesiems ryšiams