Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

LEISTA ĮSIGYTI „KIETAVIŠKIŲ GAUSĄ“

2005 01 27

Konkurencijos taryba posėdyje nutarė leisti UAB „Domeina“, UAB „Šiaulių banko investicijų valdymas“, G. Rukšai, A. Pranckiečiui ir E. Šimonienei vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Kietaviškių gausa“ akcijų ir įgyjant bendrą kontrolę pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl vykdomos šios koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija daržovių auginimo ir didmeninės prekybos rinkose Lietuvoje.

2004 m. gruodžio pradžioje VĮ Valstybės turto fondas paskelbė viešo konkurso dėl valstybei nuosavybės teise priklausančių 98,81 proc. AB „Kietaviškių gausa“ akcijų privatizavimo laimėtoją. Juo tapo konsorciumas, kurį sudarė UAB „Domeina“, UAB „Šiaulių banko investicijų valdymas“, G. Rukša, A. Pranckietis ir E. Šimonienė. Kadangi koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos viršija Konkurencijos įstatyme nustatytas koncentracijos kontrolės ribas, privalu gauti ir Konkurencijos tarybos leidimą šiai koncentracijai įgyvendinti.

Pateiktame pranešime koncentracijos dalyviai nurodo, kad UAB „Domeina“, užsiimanti didmenine prekyba žemės ūkio produkcija, siekia užsitikrinti perkamos žemės ūkio produkcijos kokybę bei pastovų tiekimą, o UAB „Šiaulių banko investicijų valdymas“ - sėkmingai investuoti. AB „Kietaviškių gausa“ pagrindinė veiklos sritis yra daržovių auginimas uždarame grunte, gėlių (rožių) auginimas.

Atstovė viešiesiems ryšiams