BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

LEISTA ĮSIGYTI UAB „ALNOS“ BIURO SISTEMOS AKCIJŲ

2004 09 02

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo fondų „Baltic Investment Fund III L.P.“ ir „Baltic Investment Fund III C.V.“, investuojančių lėšas į Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmones, pateiktą prašymą leisti vykdyti koncentraciją įsigyjant 35,01 proc. UAB „Alnos“ biuro sistemos akcijų. Priimtas nutarimas leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą.

Konkurencijos taryba nustatė, kad numatoma vykdyti koncentracija nekeičia koncentracijos laipsnio, todėl nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

UAB „Alnos“ biuro sistemos, kurios pagrindinė veikla - raštinės reikmenų ir biuro įrangos didmeninė bei mažmeninė prekyba, konferencijų ir audiovizualinės įrangos nuoma ir pardavimas, konferencijų techninis aptarnavimas, taip pat yra biuro prekių prekybos tarptautinio tinklo „Office 1 Superstore International“ pagrindinės franšizės gavėja Lietuvai, Latvijai ir Estijai.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 19