BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

NEBUS ATLIEKAMAS TYRIMAS DĖL DOVANŲ PAKUOTĖMIS PREKIAUJANČIŲ ĮMONIŲ VEIKSMŲ

Konkurencijos taryba nepradės tyrimo dėl dovanų pakuotėmis prekiaujančių bendrovių „Baliomanija LT“ ir „Pin Pin“ veiksmų, nes nerado pagrindo įtarti Konkurencijos įstatymo pažeidimų.

Į instituciją kreipėsi bendrovė „Boronta“, kuri nurodė, kad „Baliomanija LT“ ir „Pin Pin“, sudariusios draudžiamus susitarimus ir prekiaudamos identiškomis prekėmis, esą nekonkuruoja tarpusavyje bei piktnaudžiauja dominuojančia padėtimi, nes atsisakė prekiauti pareiškėjos tiekiamomis dovanų pakuotėmis ir kitomis prekėmis.

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi „Borontos“ pateiktą ir papildomai surinktą informaciją, priėjo išvadą, jog vien faktas, kad „Baliomanija LT“ ir „Pin Pin“ neperka pareiškėjos tiekiamų prekių, savaime neleidžia įtarti galimo Konkurencijos įstatymo pažeidimo. Taip pat „Boronta“ nepateikė jokių objektyvių įrodymų, kad „Baliomanija LT“ ir „Pin Pin“ sudarė konkurenciją ribojančius draudžiamus susitarimus.

Įvertinusi minėtas aplinkybes, Konkurencijos taryba nusprendė nepradėti tyrimo dėl galimų Konkurencijos įstatymo pažeidimų.

Nutarimas gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui per vieną mėnesį nuo jo įteikimo arba paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos.

Atnaujinta: 2023 05 17