Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


NEPRADĖTAS TYRIMAS DĖL PRIENŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TURTO PERDAVIMO AEROKLUBUI

one-small-sports-plane-stands-parking-lot-airfield-other-airplane-comes-landing.jpg

Konkurencijos taryba netirs, ar Prienų rajono savivaldybė, perduodama turtą Prienų aeroklubui, galėjo pažeisti Konkurencijos įstatymo reikalavimus.

Į Konkurencijos tarybą kreipėsi Kauno apskrities aviacijos sklandymo klubas, prašydamas pradėti tyrimą dėl Prienų rajono savivaldybės 2022 m. gegužės 26 d. priimto sprendimo ir sudarytos turto panaudos sutarties su Prienų aeroklubu perduoti jam 10 metų valdyti ir naudoti savivaldybės turtą: dalį pastato-garažo, kitų inžinerinių statinių, lėktuvus, sklandytuvus ir kt.

Atsižvelgusi į tai, kad Kauno apskrities aviacijos sklandymo klubas dėl minėto savivaldybės sprendimo ir sutarties kreipėsi į teismą, Konkurencijos taryba padarė išvadą, jog tyrimas neatitiktų strateginės reikšmės bei racionalaus institucijos išteklių naudojimo principų, nes tikėtini tyrimo rezultatai gali būti pasiekti teismo sprendimu. Be to, tyrimas neatitiktų įtakos veiksmingai konkurencijai ir vartotojų gerovei principo, nes nėra pagrindo manyti, kad dėl skundžiamų savivaldybės veiksmų gali būti tiesiogiai daroma įtaka reikšmingai daliai Lietuvoje veikiančių ūkio subjektų ar vartotojų.

Įvertinusi minėtas aplinkybes, Konkurencijos taryba nusprendė tyrimo nepradėti.

Nutarimas gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui per vieną mėnesį nuo jo įteikimo arba paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos.