Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

PAPILDOMO KT TYRIMO IŠVADOS: KINO FILMŲ DEMONSTRAVIMO RINKOSE ĮTARIAMI KARTELIAI

2015 10 14

Konkurencijos taryba baigė papildomą tyrimą dėl UAB „Forum Cinemas“, UAB „Multikino Lietuva“ ir UAB „Cinamon Operations“ veiksmų, galimai ribojusių konkurenciją kino filmų demonstravimo rinkoje. Po atlikto tyrimo nustatyta, kad šie Vilniuje ir Kaune veikiantys kino teatrai derino kino bilietų kainas ir taip galimai dalyvavo karteliniuose susitarimuose.

Pranešimo apie baigtą tyrimą medžiaga yra skirta tik pažeidimu įtariamoms įmonėms ir suinteresuotoms šalims. Išsiųsdami pranešimą, Konkurencijos tarybos įgalioti pareigūnai informuoja įstatymo pažeidimu įtariamus asmenis apie tyrimo išvadas, tačiau tyrimo išvadų išsiuntimas dar nereiškia, kad įstatymo pažeidimas jau yra nustatytas. Drauge su pranešimu, pažeidimu įtariami asmenys gauna galimybę susipažinti su tyrimo medžiaga bei raštu pateikti savo paaiškinimus. Paaiškinimai taip pat gali būti teikiami žodžiu per viešą posėdį, kuriame yra išklausomi pažeidimu įtariami asmenys ir kiti suinteresuoti asmenys. Konkurencijos taryba, priimdama galutinį sprendimą, įvertina ir atsižvelgia į visus šalių paaiškinimus.

Primename, kad pirminį tyrimą Konkurencijos taryba baigė 2015 m. balandžio mėn. Įvertinusi šalių pateiktus paaiškinimus, Konkurencijos taryba nusprendė atlikti papildomą tyrimą, kad būtų visapusiškai įvertintos su tyrimu susijusios aplinkybės.

Atstovė viešiesiems ryšiams