BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

PREZIDENTĖ APDOVANOJO KONKURENCIJOS TARYBOS NARĘ J. ŠOVIENĘ

2018 02 15

Vasario 15 d., valstybės atkūrimo 100-mečio išvakarėse, prezidentė Dalia Grybauskaitė už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje apdovanojo nusipelniusius asmenis, tarp jų – ir Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotoją Jūratę Šovienę. Ilgametei institucijos darbuotojai šalies vadovė įteikė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medalį.

Tiek aš, tiek mano kolegos kasdieniame darbe nesulaukiame daug pagyrimų. Privatus sektorius priekaištauja mums už skiriamas baudas, viešasis – kad esą giname verslą, kai kuriems politikams atrodo, kad „griauname“ valstybės pamatus. O iš tiesų mes giname konstitucinę vertybę – sąžiningą konkurenciją, nes ji – valstybės ekonomikos variklis. Dėl to džiaugiuosi ir dėkoju, taip pat savo kolegų vardu, už suteiktą paskatinimą bei motyvaciją tarnauti valstybei.

Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotoja Jūratė Šovienė

J. Šovienė Konkurencijos tarybos nare buvo paskirta 2007 m., nuo 2013-ųjų eina Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotojos pareigas. Šioje institucijoje ji dirba nuo 1999 m.

Ypatingo valstybės atkūrimo jubiliejaus proga D. Grybauskaitė apdovanojo 100 Lietuvos ir užsienio valstybės piliečių. Prezidentė kvietė visus žmones siūlyti apdovanojimams labiausiai jų nusipelniusias ir vertas asmenybes, kraštiečius, ir tuos žmonės, kurie savo kantriu ir sąžiningu darbu keičia bendruomenių, miestų, o kartu ir visos Lietuvos gyvenimą.

Atnaujinta: 2018 02 15