BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

PROGRAMOS „KURK LIETUVAI“ DALYVIAI GILINSIS Į KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMĄ

2014 01 15

Konkurencijos taryboje (toliau – KT) pradėjo dirbti du jaunųjų profesionalų programos „Kurk Lietuvai“ dalyviai – Rūta Ambrasaitė ir Lukas Inokaitis. Abu jaunieji profesionalai 4 mėnesius dirbs KT Viešojo administravimo subjektų veiklos skyriuje. R. Ambarasaitė ir L.Inokaitis gilinsis į komunalinių atliekų tvarkymo rinką Lietuvoje.

R. Ambrasaitė ekonomikos bakalauro studijas baigė Jungtinės Karalystės Warwick universitete, vėliau tęsė studijas Pompeu Fabra universitete Ispanijoje. Studijuodama R. Ambrasaitė domėjosi konkurencijos politikos kūrimo ir jos įgyvendinimo principais ES valstybėse ir tikisi studijų metais įgytas žinias panaudoti Lietuvos vartotojų gerovei kurti.

L.Inokaitis teisės bakalauro studijas baigė Mykolo Romerio universitete, o magistro laipsnį įgijo Stokholmo universitete. Magistro studijų metu L. Inokaitis specializavosi ES konkurencijos teisėje, todėl itin džiaugiasi galimybe teorines žinias pritaikyti įgyvendinant konkurencijos politiką Lietuvoje.

Stažuotės pabaigoje programos „Kurk Lietuvai“ dalyviai, remdamiesi geriausia užsienio šalių patirtimi, pateiks konkrečius pasiūlymus dėl Lietuvai tinkamiausio atliekų tvarkymo modelio savivaldybėse, taip pat įvertins komunalinių atliekų rinką konkurencijos požiūriu.

KT kartu su jaunaisiais profesionalais tikisi, kad rinkos tyrimas pateiks naudingų įžvalgų ir padės Lietuvos miestų savivaldybėms efektyviau administruoti atliekų tvarkymą – 2013 m. net 4 KT sprendimai buvo susiję su atliekų tvarkymu Lietuvos savivaldybėse.

Tai jau trečioji jaunųjų profesionalų iš programos „Kurk Lietuvai“ stažuotė KT.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 09 19