BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

SEMINARAS LIETUVOS TURIZMO ASOCIACIJAI

2012 03 29

Konkurencijos tarybos narė Jūratė Šovienė kovo 28 d. surengė seminarą Lietuvos turizmo asociacijai ir jos nariams. Tai vienas iš numatytų seminarų, skirtų verslo asociacijoms, kuriuos Konkurencijos tarybos atstovai rengia siekdami stiprinti konkurencijos teisės pažeidimų prevenciją konkurenciją ribojančių draudžiamų susitarimų srityje.

Konkurencijos taryba suinteresuota, kad prasidedant aktyviam turizmo sezonui Lietuvos turizmo asociacijos nariai turėtų visapusiškos informacijos apie tai, kokie asociacijų sprendimai galėtų pažeisti konkurencijos teisės normas ir kokios prevencijos priemonės padėtų išvengti galimų pažeidimų. Seminare buvo aptarta naujausia Konkurencijos tarybos bei Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo konkurencijos teisės taikymo praktika asociacijoms ir jų nariams draudžiamų susitarimų srityje, kalbėta apie asociacijų valdymo organų priimamų sprendimų įtaką asociacijos narių atsakomybei, atsakyta į pateiktus klausimus. Seminaro metu išsamiai paaiškinta, kokia gresia atsakomybė pažeidus konkurencijos teisės normas bei aptartos atleidimo nuo baudų sąlygos, padarius pažeidimą.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 06 24