BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

TEISMAS SUTRUMPINO BENDROVEI „MM GRUPP“ TAIKOMŲ LAIKINŲJŲ PRIEMONIŲ TERMINĄ

2024 05 31

Regionų administracinis teismas šiandien paskelbė, jog Konkurencijos taryba pagrįstai pratęsė laikinąsias priemones Estijos bendrovei „MM Grupp“, kurios atžvilgiu institucija vykdo tyrimą dėl galimo Konkurencijos įstatymo pažeidimo, tačiau iš dalies patenkino bendrovės skundą ir jai taikomų laikinųjų priemonių terminą sutrumpino iki 3 mėnesių. 

„MM Grupp“ atžvilgiu Konkurencijos taryba vykdo tyrimą dėl galimo Konkurencijos įstatymo pažeidimo, kilus įtarimui, kad minėta bendrovė įgyvendino koncentraciją be institucijos leidimo. 

Konkurencijos taryba šių metų balandį nusprendė metams pratęsti „MM Grupp“ taikomas laikinąsias priemones, tarp kurių – įpareigojimas visą, kaip įtariama, be institucijos leidimo perimtą „Forum Cinemas“ turtą ir verslą valdyti taip, kad nebūtų pakenkta jo ekonominiam gyvybingumui, tinkamumui parduoti ar konkurencingumui. 

Konkurencijos tarybos vertinimu, buvo būtina pratęsti laikinųjų priemonių taikymą, norint išvengti didelės ir nepataisomos žalos veiksmingai konkurencijai kino teatrų rinkoje, kol tyrimas nėra baigtas. 

Institucija svarstys galimybę šį teismo sprendimą skųsti. 

Regionų administracinio teismo sprendimas per 7 kalendorines dienas gali būti skundžiamas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui. 

Atnaujinta: 2024 05 31