Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

UAB „NORDIC MINDS“ GALĖS ĮGYTI UAB „BALTIJOS POLISTIRENAS“ KONTROLĘ

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją bendrovei „Nordic Minds“ įsigyjant 40 proc. (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 80 proc.) „Baltijos polistireno“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę.

Pranešimą apie ketinamą vykdyti koncentraciją Konkurencijos taryba gavo lapkričio 24 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Nordic Minds“ pagrindinė veikla – investicijos į kitas įmones, prekyba vertybiniais popieriais, verslo valdymas ir konsultavimas. Su šia bendrove susiję ūkio subjektai teikia keleivių vežimo paslaugas, modelių paieškos ir jų darbo organizavimo paslaugas, vykdo mažmeninę prekybą kosmetikos reikmenimis.

„Baltijos polistirenas“ užsiima statybinio baltojo polistireninio putplasčio ir neoporo bei polistireninio putplasčio pakuočių, daugiasluoksnių plokščių su skirtingais izoliaciniais užpildais gamyba ir pardavimu.  

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 14,5 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 1,45 mln. Eur.