BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

VALSTYBĖS BIUDŽETĄ PAPILDĖ UAB „MANTINGA“ SUMOKĖTA BAUDA

Po galutinio Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo nutarimo UAB „Mantinga“ praėjusią savaitę į valstybės biudžetą sumokėjo paskirtą 2 151 417 eurų baudą bei 192 569 eurų palūkanas. Ši bauda buvo paskirta už 10 metų trukusį konkurencijos pažeidimą MAXIMA LT ir UAB „Mantinga“ susitarus neparduoti UAB „Mantinga“ gaminamų duonos ir kitų prekių MAXIMA LT parduotuvėse už mažesnę nei UAB „Mantinga“ „bazinę“ kainą.

UAB MAXIMA LT į valstybės biudžetą paskirtą 13 666 216 eurų baudą bei 1 082 095 eurų palūkanas sumokėjo š. m. liepos mėnesį.

Konkurencijos taryba atkreipia dėmesį į tai, kad bendrovės gali sumokėti paskirtą baudą iškart Konkurencijos tarybai priėmus nutarimą arba, jei toks nutarimas apskundžiamas teismams, nutarimui įsiteisėjus. Svarbu tai, kad pastaruoju atveju, reikia sumokėti ne tik baudą, bet ir 6 proc. metines palūkanas.

Per 2015 metus teismai patvirtino apie 90 % Konkurencijos tarybos nutarimų.

Šiais metais bendrovės jau sumokėjo 18 617 923 eurus baudų už konkurencijos teisės pažeidimus.

Atnaujinta: 2016 09 06