BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

Visos naujienos

Filtruoti pagal:
IMG_0766KT.jpg

KONKURENCIJOS TARYBA VYKDYS INTERNETO PLATFORMŲ PASLAUGŲ PRIEŽIŪRĄ

2024 06 27

Šiandien Seimas priėmė Internetinių tarpininkavimo paslaugų ir interneto paieškos sistemų priežiūros įstatymą, pagal kurį Konkurencijos tarybai nuo 2025 m. sausio 1 d. priskiriamos naujos funkcijos.

deprivation-property-by-credit-mortgage.jpg

TEISMAS: KONKURENCIJOS TARYBA PAGRĮSTAI NEPRATĘSĖ BENDROVEI „INREAL“ SKIRTOS BAUDOS SUMOKĖJIMO TERMINO

2024 06 25

Regionų administracinis teismas šiandien atmetė bendrovės „Inreal“ skundą ir neatidėjo jai už draudžiamą susitarimą Konkurencijos tarybos skirtos baudos sumokėjimo termino.

enefit svetainei.jpg

„ENEFIT“ GALIMAI PAŽEIDĖ ĮSTATYMĄ, KAI BE KONKURENCIJOS TARYBOS LEIDIMO PERĖMĖ „EGTO ENERGIJOS“ KLIENTŲ SUTARTIS

2024 06 19

Konkurencijos taryba baigė tyrimą dėl nepraneštos koncentracijos įgyvendinimo ir išsiuntė pranešimą apie galimą Konkurencijos įstatymo pažeidimą elektros energiją tiekiančiai bendrovei „Enefit“.

so email.jpg

MAISTO PAPILDAIS IR KOSMETIKOS PRIEMONĖMIS PREKIAUJANČIOMS BENDROVĖMS IŠSIŲSTAS PRANEŠIMAS APIE ĮTARIAMĄ PAŽEIDIMĄ

2024 06 04

Konkurencijos taryba baigė tyrimą ir išsiuntė pranešimą apie galimą Konkurencijos įstatymo pažeidimą prekės ženklu „Dr. Ohhira“ pažymėtus maisto papildus bei kosmetikos priemones tiekiančiai ir platinančiai įmonei „Giantera“ bei kitoms šią produkciją platinančioms bendrovėms.

judge-gavel-with-justice-lawyers-having-team-meeting-law-firm-background.jpg

LVAT: KARTELIO DALYVEI „SOTĖJAI“ KONKURENCIJOS TARYBA SKYRĖ TINKAMO DYDŽIO BAUDĄ

2024 06 03

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) šiandien paskelbė, jog Konkurencijos taryba pagrįstai skyrė 40 tūkst. Eur baudą bendrovei „Sotėja“ už tai, kad ji kartu su konkurentėmis derino pasiūlymus viešuosiuose pirkimuose ir tik imitavo konkurenciją.

document-management-concept-online-documentation-database.jpg

KONKURENCIJOS TARYBA NAGRINĖS NAUJIENŲ PORTALŲ SANDORĮ

2024 05 20

Konkurencijos taryba 2024 m. gegužės 15 d.  gavo Estijos bendrovės „Ekspress Grupp“, valdančios naujienų portalą delfi.lt , pranešimą apie koncentraciją jai įsigijus 100 proc. įmonės „Lrytas“ akcijų.

stačiakampės foto(6).png

FRANŠIZĖS TINKLUI PRIKLAUSANČIOS NT AGENTŪROS SUSITARĖ KLIENTAMS TAIKYTI 3 PROC. KOMISINĮ MOKESTĮ

2024 05 16

Konkurencijos taryba pripažino, kad bendrovė „Capital Realty“ ir su ja franšizės sutartis pasirašiusių 20-mt nekilnojamojo turto (NT) agentūrų susitarė klientams taikyti ne mažesnį kaip 3 proc. komisinį mokestį ir taip apribojo tarpusavio konkurenciją. Už Konkurencijos įstatymo pažeidimą iš viso skirta 710 751 Eur baudų.

Medija (2).jpg

TRYS INSTITUCIJOS DISKUTAVO AKTUALIAIS PRANEŠĖJŲ APSAUGOS KLAUSIMAIS

2024 05 15

Konkurencijos taryba, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) tęsia susitikimus pagal atnaujinto trišalio bendradarbiavimo modelį. Šiandien institucijų atstovai dalijosi darbo su pranešėjais patirtimi ir aptarė, kaip būtų galima tobulinti teisinį reglamentavimą bei didinti visuomenės paskatas netoleruoti įstatymų...

train-wagons-carrying-cargo-containers-shipping-companies.jpg

SUSISIEKIMO MINISTERIJA ĮVYKDĖ KONKURENCIJOS TARYBOS ĮPAREIGOJIMĄ IR PAKEITĖ KROVINIŲ GELEŽINKELIAIS VEŽĖJAMS TAIKOMAS TAISYKLES

2024 04 04

Konkurencijos taryba konstatavo, jog Susisiekimo ministerija tinkamai įgyvendino įpareigojimą ir pakeitė prioriteto taisykles, taikomas skirstant pajėgumus perpildytoje viešosios geležinkelių infrastruktūros dalyje taip, kad jos neprieštarautų Konkurencijos įstatymo reikalavimams.

20240321-916A6365.jpg

KONKURENCIJOS TEISĖS PROFESIONALAI DALIJOSI ĮŽVALGOMIS AKTUALIAIS PRAKTINIAIS KLAUSIMAIS

2024 03 22

Konferencija „Konkurencijos teisės aktualijos 2024“ jau trečius metus iš eilės subūrė šios srities ekspertus, akademikus, verslo atstovus, kurie turėjo progą padiskutuoti svarbiais konkurencijos teisės klausimais.

omni-channel-technology-online-retail-business-approach.jpg

KONKURENCIJOS TARYBAI SIŪLOMOS NAUJOS FUNKCIJOS, SUSIJUSIOS SU SKAITMENINIŲ RINKŲ PRIEŽIŪRA

2024 03 05

Konkurencijos taryba įvertino Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtą Verslo klientams teikiamų internetinių tarpininkavimo paslaugų priežiūros įstatymo projektą, pagal kurį konkurencijos institucijai planuojama priskirti naujas funkcijas.

31716.jpg

BYLĄ DĖL LKL IR KREPŠINIO KLUBŲ SUSITARIMO NAGRINĖS LVAT IŠPLĖSTINĖ KOLEGIJA

2024 02 01

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) sausio 31 d. nusprendė iš esmės atnaujinti bylos dėl Konkurencijos tarybos 2021 m. nustatyto Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ir 10 LKL klubų draudžiamo susitarimo nagrinėjimą.

Rodyti
įrašų puslapyje
12 590
1 2 3 50 Pirmyn