BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

VEIKSMINGIAU KOVOTI SU KARTELIAIS

2011 10 14

Spalio 10-13 d. Belgijoje, Briugėje, vyko Tarptautinio konkurencijos tinklo (International Competition Network) seminaras kartelių klausimais „Stiprinant kovos su karteliais veiksmingumą“. Seminare dalyvavo apie 70 pasaulio valstybių konkurencijos institucijų bei nevyriausybinių organizacijų atstovai. Nuo Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos seminare dalyvavo Konkurencijos tarybos narė Jūratė Šovienė ir Draudžiamų susitarimų skyriaus vedėja Jolanta Ivanauskienė.

Seminare buvo aptartos tokios pagrindinės temos: tyrimo veiksmų koordinavimas ir informacijos mainai tarp konkurencijos institucijų tiriant kartelius; bendradarbiavimo su viešųjų pirkimų priežiūros institucijomis atskleidžiant kartelius viešuosiuose pirkimuose klausimai; amnestijos programų (atleidimo nuo baudų taikymo informatoriams apie kartelius) tobulinimas, tyrimo bylos baigtis taikant susitarimo procedūrą.

Išsamiau apie renginį-čia.

Atstovė viešiesiems ryšiams
Atnaujinta: 2016 02 03