BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

VIEŠAI KONSULTACIJAI TEIKIAMI BENDROVĖS „SNOWBALL.XYZ“ ĮSIPAREIGOJIMAI

Suinteresuoti asmenys kviečiami iki šių metų rugsėjo 6 d. 15 val. teikti savo nuomonę dėl bendrovės „Snowball.xyz“ pateiktų įsipareigojimų, kuriais, preliminariu Konkurencijos tarybos vertinimu, būtų išsaugota veiksminga konkurencija atitinkamose rinkose, „Snowball.xyz“ įgyvendinus koncentraciją ir įgijus vienvaldę bendrovių „Šviesa“, „Edukacinio turinio sprendimai“, „Mokomasis turinys“ ir „Ateities pamoka“ kontrolę.

Konkurencijos taryba šių metų kovo 10 d. gavo pranešimą apie planuojamą įgyvendinti koncentraciją, „Snowball.xyz“ netiesiogiai per įsteigtą kontroliuojamą bendrovę įgyjant po 100 proc. bendrovių „Šviesa“, „Edukacinio turinio sprendimai“ ir „Mokomasis turinys“ akcijų ir 70 proc. „Ateities pamoka“ akcijų (kartu su turimomis akcijomis – 100 proc.) bei įgyjant pastarųjų įmonių vienvaldę kontrolę.

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi pranešimą apie koncentraciją, pritarė Susijungimų priežiūros grupės išvadai, kad be „Snowball.xyz“ įsipareigojimų, dėl sandorio būtų sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija elektroninio dienyno paslaugų teikimo ir skaitmeninio  mokomojo turinio pardavimo Lietuvoje rinkose.

Įsipareigojimus Konkurencijos tarybai pasiūlęs ūkio subjektas įsipareigoja, be kita ko, nesieti elektroninio dienyno ir skaitmeninio mokomojo turinio pardavimų ir suteikti galimybę elektroninio dienyno paslaugų teikimo ir skaitmeninio mokomojo turinio pardavimo Lietuvoje atitinkamose rinkose veikiantiems bei potencialiems konkurentams integruoti savo produktus su bendrovės „Tavo mokykla“ valdomo elektroninio dienyno paslauga ir bendrovės „Ateities pamoka“ valdomomis skaitmeninėmis mokymo priemonėmis.

„Snowball.xyz“ pateiktų įsipareigojimų priežiūrą įgyvendins Konkurencijos tarybos patvirtintas patikėtinis, kuris turės atitikti įsipareigojimuose nustatytus reikalavimus šioms funkcijoms atlikti. Koncentracija negalės būti įgyvendinta, kol Konkurencijos taryba nepatvirtins patikėtinio kandidatūros, atitinkančios įsipareigojimuose nustatytus reikalavimus. Konkurencijos taryba kviečia suinteresuotus asmenis atkreipti dėmesį, ar įsipareigojimuose keliami reikalavimai patikėtiniui yra tinkami šių įsipareigojimų priežiūros funkcijų įgyvendinimui.

Konkurencijos taryba kviečia visus suinteresuotus asmenis iki 2022 m. rugsėjo 6 d. 15 val. pateikti argumentuotas nuomones dėl įsipareigojimų el. paštu Gabriele.Stravinskaite@kt.gov.lt.  

Su nekonfidencialiu įsipareigojimų tekstu galite susipažinti čia.

Atnaujinta: 2022 08 31