BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

ES Dvynių programos projektas Sakartvele

Nuo 2022 m. birželio 1 d. iki 2024 m. gegužės 31 d. Konkurencijos taryba kartu su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba bei Austrijos konkurencijos institucija įgyvendino Europos Sąjungos Dvynių programos projektą GE 18 ENI EC 02 19 Sakartvele.

Projekte Lietuva ir Austrija padėjo Sakartvelo konkurencijos priežiūros institucijai užtikrinti teisės aktų suderinamumą su ES teisės reikalavimais, stiprinti konkurencijos ir vartotojų apsaugos kultūrą tarp viešojo ir privataus sektoriaus atstovų. Kadangi pagal naująjį Vartotojų teisių apsaugos įstatymo pakeitimo projektą Sakartvelo konkurencijos tarybai ateityje buvo priskirtos vartotojų teisių priežiūros funkcijos, tarptautinė ekspertų komanda padėjo tobulinti darbuotojų gebėjimus tiek konkurencijos, tiek vartotojų apsaugos srityse, kad institucija taptų kompetentinga ir aktyvia kitų Europos organizacijų partnere.

Faktai ir skaičiai:

  • Dalyvės: Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba, Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba, Austrijos konkurencijos institucija;
  • Projektą administruoja Centrinė projektų valdymo agentūra;
  • Naudos gavėja – Sakartvelo konkurencijos taryba;
  • Projekto pabaiga – 2024-05-31;
  • Projekto biudžetas – 1 200 000 Eur.

Spaudos pranešimas apie laimėtą projektą.

Spaudos pranešimas apie baigtą įgyvendinti projektą.

Atnaujinta: 2024 05 27