Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


BENDROVEI „SCANDAGRA“ LEISTA ĮSIGYTI ĮMONĖS „AVENA NORDIC GRAIN“ TURTĄ

wheat-ears-wooden-table(1).jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją bendrovei „Scandagra“ įsigyjant įmonės „Avena Nordic Grain“ turto dalį, susijusią su grūdų ir rapsų prekyba.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2022 m. vasario 21 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„Scandagra“ užsiima grūdinių kultūrų, sėklų, trąšų ir augalų apsaugos priemonių prekyba, taip pat teikia grūdų džiovinimo, valymo, sandėliavimo, trąšų fasavimo paslaugas. Bendrovė priklauso „Scandagra Group“ įmonių grupei, kurios ūkio subjektai siūlo įvairius sprendimus žemės ūkio sektoriui – nuo įprastų ir ekologiškų grūdų supirkimo, džiovinimo ir sandėliavimo iki trąšų pakavimo bei konsultavimo žemės ūkio klausimais. „Scandagra Group“ priklauso dviem Skandinavijos šalių žemės ūkio kooperatyvams – Švedijos „Lantmannen Ekonomisk Förening“ ir Danijos „Dansk Landbrugs Grovvareselskab“, kurių valdomos įmonės prekiauja žemės ūkio, energijos ir maisto produktais.

„Avena Nordic Grain“ superka ir parduoda grūdus bei rapsus.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.