Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

BENDROVIŲ AKCIJŲ GALĖS ĮSIGYTI DAR DU INVESTICINIAI FONDAI

2005 11 24

Konkurencijos tarybos posėdyje išnagrinėti ūkio subjektų pateikti prašymai dėl leidimų vykdyti koncentraciją ir svarstytais klausimais priimti nutarimai.

1. Vadovaujantis Konkurencijos įstatymo nuostatomis nutarta leisti BALTIC SME FUND C.V. vykdyti koncentraciją įsigyjant 34 proc. UAB „Voira“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad numatoma koncentracija nekeičia koncentracijos laipsnio atitinkamose rinkose, todėl nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

BALTIC SME FUND C.V. - Olandijoje registruotas fondas, investuojantis lėšas į smulkias ir vidutines Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmones. UAB „Voira“ pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba žaislais ir kitomis prekėmis vaikams. Kaip nurodyta pateiktame pranešime, po koncentracijos įgyvendinimo neketinama keisti UAB „Voira“ pagrindinės veiklos, o svarbiausias fondo tikslas yra siekti investicijų grąžos, plėtojant įmonių, į kurias buvo investuota, veiklą.

2. Priimtas nutarimas leisti investicine veikla užsiimančiai Liuksemburge registruotai įmonei AMBER TRUST II S.C.A. vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB Kauno pieno centro akcijų. Vykdomą koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip konglomeratinę, kadangi AMBER TRUST II S.C.A. ar su ja susiję ūkio subjektai nedaro įtakos atitinkamoms rinkoms, pirmiausia - valgomųjų ledų didmeninės prekybos rinkai, kurioje veikia AB Kauno pieno centras. Dėl šios priežasties nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

Šios koncentracijos dalyvių teigimu, AB Kauno pieno centro akcijų paketo įsigijimas yra bendros AMBER TRUST II S.C.A. strategijos - plėtoti savo investicinę veiklą Baltijos jūros regione - dalis.

Atstovė viešiesiems ryšiams