Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Duomenų apsaugos politika Slapukų naudojimo taisyklės

 


„CIVINITY“ IR „SAIL INVEST“ GALĖS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

daugiabučiai.jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją bendrovėms „Civinity“ ir „Sail Invest“, kurios per bendrai kontroliuojamą įmonę „SPV 31“ galės įsigyti po 100 proc. bendrovių „Inservis“, „Jurita“, „Priemiestis“ ir Latvijoje registruotos „SIA Inservis“ akcijų ir perimti bendrąją pastarųjų kontrolę.

Pranešimas apie ketinimą vykdyti koncentraciją gautas 2022 m. vasario 1 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Su „Civinity“, kuri valdo įmonių grupę, susiję ūkio subjektai užsiima daugiabučių gyvenamųjų namų administravimu. „Civinity“ grupės įmonės taip pat vykdo komercinės paskirties statinių priežiūros veiklą, atlieka pastatų renovaciją, teikia pastatų techninės priežiūros paslaugas, vykdo statybos ir inžinerinius darbus, teikia valymo bei teritorijų tvarkymo, finansines ir su informacinėmis technologijomis susijusias paslaugas.

„Sail Invest“, kontroliuojama Domo Dargio, užsiima verslo valdymu. Su ja susijusios įmonės teikia pastatų renovacijos, techninės priežiūros, daugiabučių namų administravimo paslaugas, vykdo statybos ir inžinerinius darbus.

Bendrovės, kurių kontrolė įgyjama, užsiima daugiabučių gyvenamųjų namų administravimo veikla, teikia komercinės paskirties pastatų priežiūros, valymo, teritorijų priežiūros bei kitas panašaus pobūdžio paslaugas.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.