Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

 

 

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI ĮSIGYTI BENDROVES „LĖVUO“, „SIMPRAS“ IR „ROKŲ KERAMIKA“

2004 10 21

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi pateiktą pranešimą apie koncentraciją, posėdyje priėmė nutarimą leisti UAB „MG Baltic Investment“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Lėvuo“ akcijų.

Nutarimas priimtas įvertinus, kad UAB „MG Baltic Investment“ vykdoma koncentracija yra horizontali ir dėl to nežymiai padidės koncentracijos laipsnis, tačiau nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Nurodydama Konkurencijos tarybai vykdomos koncentracijos priežastis ir tikslus, UAB „MG Baltic Investment“ akcentavo stiprėjančią konkurenciją iš užsienio ir su tuo susijusią būtinybę plėsti produkcijos asortimentą bei pasiekti įvairesnes vartotojų grupes. Dėl drabužių rinkos augimo tendencijų bendrovė mato šio verslo patrauklumą investicijoms bei siekia plėtoti veiklą ne tik drabužių, bet ir dovanų, aksesuarų ir bižuterijos rinkose.

Apsvarsčiusi pateiktą pranešimą apie koncentraciją Konkurencijos taryba priėmė nutarimą leisti P. Krištopaičiui ir S. V. Anužiui vykdyti koncentraciją lygiomis dalimis įsigyjant iki 100 proc. UAB „Simpras“ ir UAB „Rokų keramika“ akcijų ir įgyjant bendrą kontrolę pagal pateiktą pranešimą.

Šią koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip vertikalią ir horizontalią atitinkamoje sienų statybos medžiagų rinkoje. Koncentracijos laipsnis keičiasi, tačiau dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama. Prie tokios išvados prieita išnagrinėjus ir įvertinus statybų raidos tendencijas ir konkurentų pajėgumus, nesudėtingą įėjimą į rinką ir nuolat didėjančią importuojamų medžiagų pasiūlą, todėl nustatyta, kad nebus ir itin apribojama konkurencija šioje rinkoje.

Atstovė viešiesiems ryšiams